IOŚ udostępniane z poziomu VDC - Infomex

Z przyjemnością informujemy, że zasoby Instytutu Ochrony Środowiska pozostaną w Data Center Infomex przez okres kolejnych 18-tu miesięcy.

Już od ponad czterech lat cieszymy się zaufaniem klienta, który z początku korzystał z powierzchni kolokacyjnej naszego DC, usługi hostingu serwerów dedykowanych, aby finalnie „przesiąść” się na w pełni chmurowe rozwiązanie – platformę Virtual Data Center.

W ramach projektu, udostępniamy klientowi zasoby na potrzeby systemu Krajowej bazy o emisjach gazów cieplarnianych, realizujemy procedury monitorowania oraz administracji wspominanym środowiskiem, jak również zapewniamy politykę bezpieczeństwa systemu uwzględniającą procedurę Database, Application Backup & Restore. Klient powierzył na nasze ręce realizację planu ciągłości działania systemu uwzględniającego procedurę Disaster Recovery.

Instytut Ochrony Środowiska to jedna z wielu instytucji z sektora publicznego, które powierzyły kluczowe zasoby naszemu zespołowi odpowiedzialnemu za zarządzanie środowiskiem Data Center Infomex.

Dziękujemy za okazane zaufanie!