Wielu klientów zadaje nam pytanie – po co tworzyć dedykowane aplikacje, skoro na rynku znajdziemy mnóstwo gotowych rozwiązań, dostarczanych „z pudełka”? Nasze doświadczenie pokazuje jednak, że każda organizacja to unikatowe procesy, odrębne produkty i usługi, a także zespół, który cechują inne oczekiwania. Od 10-ciu lat tworzymy dedykowane aplikacje biznesowe, które pomagają organizacjom w pełni wykorzystać ich potencjał. Wierzymy, że najlepsze pomysły i rozwiązania powstają w biurach i salach konferencyjnych naszych klientów – naszym zadaniem jest je wydobyć i za pomocą sprawdzonych technologii „przekuć” w konkretne rozwiązania software’owe.
 

 

 

Obszary biznesowe, w jakich tworzone przez nas aplikacje wspierają klientów:

 

Obieg informacji

 • Kancelaria / Sekretariat
 • Prowadzenie spraw
 • Obieg dokumentów
 • Dokumentacja jakościowa
 • Indeksowanie i wyszukiwanie informacji

Zarządzanie projektami

 • Microsoft Project Server
 • Dedykowane narzędzia do zarządzania projektami

Software-defined Data Center

 • Software-defined Storage
 • Software-defined Network
 • Masowe przetwarzanie danych

Jak działamy?

Komunikacja z klientem

Wykorzystujemy zwinne metodyki tworzenia oprogramowania Agile, które pozwalają nam dostarczać gotowe funkcjonalności w regularnych odstępach czasu tak, aby klient mógł na bieżąco monitorować i weryfikować efekty naszej pracy.

Każdy kolejny etap projektu rozpoczynamy od dostarczenia szczegółowego planu działań, a kończymy na stworzeniu gotowego i przetestowanego oprogramowania.

Cykl następujących po sobie etapów powtarzany jest tak długo, aż zostanie zrealizowany cały zakres projektu, a klient otrzymuje gotowe i przetestowane rozwiązanie, w 100% spełniające jego indywidualne oczekiwania.

Najlepsze praktyki

Metodologie SCRUM, Prince 2, techniki tworzenia oprogramowania sterowane przez testy, wykorzystanie pętli Buduj-Mierz-Ucz się, wdrożenia prototypowe, wreszcie testy akceptacyjne – to jedynie wybrane praktyki, jakie wykorzystujemy w celu stworzenia produktów najwyższej jakości, łatwych w dalszej rozbudowie i dopasowanych do indywidualnych oczekiwań klienta.

Kompleksowa opieka

Oferujemy kompleksową opiekę na każdym etapie projektu – począwszy od wsparcia analityka, który pomaga zidentyfikować oraz usprawnić procesy biznesowe organizacji, poprzez przygotowanie analizy przedwdrożeniowej, środowiska testowego, na wdrożeniu produkcyjnym i administracji kończąc.

 • Dysponujemy profesjonalnym zespołem programistycznym, z wieloletnim doświadczeniem
 • Gwarantujemy najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo (ISO 9001, ISO 27001)
 • Oferujemy całodobowe wsparcie klienta (ServiceDesk 24/7/365)
 • Dostarczamy kompleksowe rozwiązania włącznie z infrastrukturą niezbędną dla poprawnego funkcjonowania aplikacji:
 • Hosting w profesjonalnym Data Center Infomex (TIER III, SLA 99,98%)
 • Dostawa, konfiguracja oraz serwis infrastruktury u klienta
 • Zarządzanie infrastrukturą klienta, a w szczególności systemami operacyjnymi, bazami danych oraz polityką backupu

 

Aplikacja „uszyta na miarę” w czterech krokach:

 

Analiza wymagań

Weryfikacja oczekiwań, ustalenie zakresu funkcjonalnego i priorytetów projektu – minimalizacja ryzyka, przewidywalność kosztów, skalowalność aplikacji

Architektura rozwiązania

Szczegółowy projekt architektury uwzględniający interakcje między komponentami i wymaganiami dotyczącymi kodu źródłowego – bezpieczeństwo, idealne dopasowanie architektury do wymagań klienta

Rozwój oprogramowania zgodny z Agile

Regularna weryfikacja i wgląd w opracowanie rozwiązania, realizacja właściwych funkcjonalności we właściwym czasie – idealne dopasowanie tworzonych aplikacji do oczekiwań klienta

DevOps

Ścisła współpraca pomiędzy programistami, administratorami i wdrożeniowcami – dopasowana konfiguracja i optymalizacja środowiska pracy, łatwość wdrażania nowych wersji, mniej błędów, szybsze rezultaty

 

Łączymy różne technologie, tworzymy systemy oparte o różne platformy programistyczne. Oferujemy unikatowe i elastyczne rozwiązania wspierające najbardziej wymagających klientów.

 

Poznaj historie wybranych klientów, dla których stworzyliśmy dedykowane oprogramowanie

IPN

„Serce” IPN - Cyfrowe Archiwum pod stałą opieką programistyczną Infomex!

Instytut Pamięci Narodowej jest jedną z wielu instytucji publicznych, które zdecydowały się na stworzenie Cyfrowego Archiwum. System ten ma dla IPN szczególną wartość jako, że wspiera realizację statutowych zadań Archiwum IPN, w szczególności dotyczącą dokumentów znajdujących się w zasobach instytucji w zakresie ich ewidencjonowania, gromadzenia, odpowiedniego zabezpieczania, udostępniania i publikowania.

Czytaj więcej
GM Kraków

Usługa ATiK dla centralnego systemu konsolidacji VAT Gminy Miejskiej Kraków

Jakiś czas temu, nasi specjaliści zakończyli realizację projektu polegającego na zaprojektowaniu oraz wdrożeniu systemu SOVAT odpowiedzialnego za obsługę konsolidacji rozliczeń podatku VAT w Gminie Miejskiej Kraków. Z przyjemnością informujemy, że po zakończeniu okresu gwarancyjnego, klient powierzył nam realizację usługi asysty technicznej i konserwacji (ATiK) dla systemu wraz z usługami administracji platformą sprzętową i wykorzystywanym oprogramowaniem.

Czytaj więcej
prok.

Kolejny projekt realizowany na rzecz Prokuratury Krajowej – rozbudowa SWP do wersji przeglądarkowej!

Prowadzone śledztwa wymagają wsparcia pracy prokuratorów w zakresie przetwarzania danych gromadzonych w toku ich realizacji. Ze względu na wolumen konieczne jest użycie specjalistycznej aplikacji umożliwiającej analizę danych – właśnie taką aplikację zbudują nasi programiści w toku najświeższego, realizowanego na rzecz Prokuratury projektu. Aplikacja ma stanowić narzędzie umożliwiające prokuratorowi zapoznanie się z opracowanymi w ramach projektu metodykami postępowania, ułatwiając przygotowanie treści wybranych dokumentów procesowych oraz analizę danych.

Czytaj więcej