Technology and Solutions Summit 2023 in Barcelona

Technology and Solutions Summit 2023 in Barcelona

Wspaniałe wydarzenie, sesje edukacyjne, warsztaty techniczne i kursy certyfikacyjne -tak spędziliśmy odstanie 4 dni w Barcelonie

Czytaj więcej
k

Extreme Connect 2023 in Berlin

Jesteśmy na największym wydarzeniu #ExtremeNetworks dla kluczowych klientów, partnerów biznesowych i ekspertów z całego świata.

Czytaj więcej
.

Podsumowanie ostatniego wydarzenia - "TWÓJ BIZNES SIĘGNIE CHMUR"

Za nami wyjątkowe wydarzenie, organizowane wraz z naszym Partnerem HPE pt.  „Twój biznes sięgnie chmur”,  które miało miejsce w Olivia Business Centre w Gdańsku.

Czytaj więcej
zdj

Zdobądź przewagę nad konkurencją: Odkryj plusy CYFRYZACJI BIZNESU!

W dzisiejszym dynamicznym rynku biznesowym, cyfryzacja stała się nieodzownym elementem przetrwania i konkurencyjności. Firmy, które inwestują w cyfryzację, zyskują przewagę konkurencyjną, dzięki bardziej efektywnym procesom, lepszej komunikacji, innowacyjnym rozwiązaniom i dostępności online.

Czytaj więcej
obraz

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy Państwu najlepsze życzenia. Niech ten szczególny okres będzie czasem zadumy, wyciszenia, wypoczynku oraz prawdziwej radości. Serdecznych spotkań w gronie najbliższych. Życzą pracownicy oraz Zarząd Spółki INFOMEX. 

Czytaj więcej
muzeum

HOSTING DLA MUZEUM JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W SULEJÓWKU

Z ostatnim dniem marca podpisaliśmy nową umowę na świadczenie usług hostingu środowiska do publikacji stron internetowych Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Czytaj więcej