Infomex to 30 lat doświadczenia, 5 tysięcy klientów oraz 100 doskonale przeszkolonych pracowników

 

Zaczynaliśmy 30 lat temu – jako jednoosobowa działalność gospodarcza, bez kapitału zakładowego i bez majątku, za to z mnóstwem energii i pasją do nowych technologii. Z dnia na dzień firma rosła – przybywało nowych klientów, a rynek chłonął nasze usługi jak gąbka. Zatrudnialiśmy kolejnych specjalistów, otwieraliśmy kolejne oddziały, wzbogacaliśmy portfolio o nowe rozwiązania, wreszcie kształtowaliśmy pozycję Infomex jako jednego z liderów polskiego rynku ICT.

Dynamiczny rozwój i wzrost zainteresowania odbiorców wysoką jakością oferowanych usług i produktów skutkowały utworzeniem wyspecjalizowanych centrów kompetencyjnych – oddziałów firmy zlokalizowanych w Katowicach, Wrocławiu oraz Warszawie.

Tym, co od samego początku wyznacza kierunek naszego rozwoju jest jasno sprecyzowana misja. Pomagamy naszym klientom rozwijać prowadzony biznes dzięki nowoczesnym i sprawdzonym technologiom, indywidualnie dopasowanym do potrzeb oraz oczekiwań odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe rozwiązania z dziedziny Data Center i chmury obliczeniowej, oprogramowania biznesowego oraz infrastruktury IT. Doświadczona kadra techniczna – inżynierów, programistów, analityków oraz project managerów jak również zespół R&D, ServiceDesk działający w modelu 24/7/365 oraz własne Data Center sprawiają, że jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej złożone projekty teleinformatyczne. Począwszy od analizy potrzeb klienta oraz zaprojektowania dedykowanego rozwiązania, poprzez stworzenie środowiska w ramach PoC, uruchomienie produkcyjne, na administracji kończąc – projekty prowadzimy w sposób kompleksowy, kładąc duży nacisk na jakość oraz bezpieczeństwo, czego najlepszym dowodem są posiadane certyfikaty ISO9001 oraz ISO27001.

Zaufali nam

Alior Bank
Bolix S.A.
Cooper Standard
Eobuwie
GOG
Gielda Papierow Wartosciowych
Grupa Zywiec
Messer
Mieszko
Mokate
Olimp Labs
Onet
Pfleiderer
Proservice Finteco
Qubus Hotel
RONAL Int
SFD
STS Logistics
Sudzucker
Toyota
TRW
Valeo
WAGO
Welcome Airport Services
Wernel Kenkel
ZPUE

 

Łączymy różne technologie po to, aby wydobyć to, co dla klienta najlepsze

 

Współpracujemy z blisko 50 globalnymi liderami rynku ITC tworząc projekty wielokrotnie uznawane za pionierskie. Kompetencje oraz doświadczenie naszych inżynierów i programistów z zakresu łączenia różnorodnych technologii oraz platform sprawia, że oferujemy unikatowe i elastyczne rozwiązania wspierające najbardziej wymagających klientów.

Technologie

Microsoft .NET
ASP.NET MVC
Microsoft SharePoint
Python Django
PHP
Drupal
CSS3
HTML5
iOS
JavaScript
Microsoft SQL Server
PostgreSQL
MySQL
Google Android
Objective-C
Docker
Mesos
Kubernetes
 

Partnerzy

VMware Partner Network
Red Hat
Oracle
Citrix
HPE Partner Ready Gold Partner
HP
DELL Technologies Gold Partner
Lenovo PC Partner Gold
Fujitsu Select Expert
Huawei
Qnap
Veeam ProPartner Gold Reseller
SEP Sesam Hybrid Backup
Sophos
Symantec
Veritas
McAfee
Aruba Solution Provider Business Partner
Cisco Premier Certified
Fortinet Silver Partner
F5
Extreme Networks
Veritas
Eaton
Schneider Electric
APC
RITTAL
Apra
Legrand
Siemens
Nexans
Molex
R&M
Bosch
DSC
NEC
Samsung Silver Display
Polycom
LifeSize
Avaya
Brother
Zebra Solution Partner
Xerox
Lexmark

 

Odpowiedzialność społeczna

 

Rozwijamy technologie istotne zarówno z punktu widzenia klientów biznesowych, instytucji użyteczności publicznej jak i zwykłych obywateli. Nasi specjaliści projektują oraz uposażają profesjonalne Centra Danych stworzone z myślą o przechowywaniu danych wrażliwych, administrują środowiskami na potrzeby systemów krytycznych takich jak rozwiązanie komunikujące karetki czy serwisy internetowe, za pośrednictwem których kluczowe instytucje państwowe komunikują się z obywatelami. Od naszych rozwiązań zależy nie tylko ciągłość działania klientów biznesowych, ale niejednokrotnie czyjeś życie. Bierzemy pełną odpowiedzialność za realizowane projekty, co z kolei buduje pełne zaufanie klientów do naszej marki.

Od wielu lat uczestniczymy także w wydarzeniach propagujących edukację i rozwój zawodowy, a także sport i zdrowy tryb życia. Wraz z naszymi kluczowymi partnerami biznesowymi oraz we współpracy z uczelniami organizujemy prelekcje merytoryczne i warsztaty, zapraszamy młodzież do naszego Data Center, oferujemy staże i praktyki.

Wyróżnienia


Jesteśmy w czołówce najszybciej rozwijających się firm IT w Polsce, co potwierdzają wysokie lokaty w corocznym raporcie Computerworld TOP200 – najbardziej kompleksowym opracowaniu poświęconym kondycji polskiej branży teleinformatycznej. Nasze sukcesy zostały zauważone przez niezależnych, zewnętrznych obserwatorów życia gospodarczego, którzy aż 8-krotnie uhonorowali Infomex tytułem Gazeli Polskiego Biznesu. Znaleźliśmy się także w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa oraz Gepardów Biznesu.

Best In Cloud
Diamenty Forbesa
IT Future Awards
Gepard Biznesu
Gazela Biznesu

Jakość i bezpieczeństwo

 

Dostarczamy niezawodne i skuteczne rozwiązania, które cechuje wysoka jakość oraz bezpieczeństwo – nad całością czuwa zintegrowany system zarządzania jakością i bezpieczeństwem informacji zgodny z wymaganiami norm ISO 9001 oraz ISO/IEC 27001.

Po więcej informacji na temat systemu zapraszamy tutaj