Dostępność dowolnej aplikacji i dowolnych danych w ramach rozwiązań
Veeam z chmury Data Center INFOMEX.

 


Zyskaj możliwość pełnego lub częściowego przełączenia na zdalną lokalizację
w przypadku awarii w swojej macierzystej lokalizacji w zaledwie kilka kliknięć.


 

Disaster Recovery as a Service to usługa niezawodnej infrastruktury zapasowej w oddzielnej fizycznie lokalizacji. DRaaS pozwala zapewnić wysoką dostępność systemu informatycznego przedsiębiorstwa, umożliwiając tym samym kontynuowanie procesów biznesowych poprzez zniwelowanie przestojów do niezbędnego minimum co skutkuje zadowoleniem klientów oraz pozytywnie wpływa na wizerunek marki.

Veeam i INFOMEX definiuje DRaaS jako element kompleksowej strategii dostępności, zapewniając spójne środowisko użytkowe, obniżając ogólne koszty ochrony danych. Veeam udostępnia przystępną cenowo wydajną replikację opartą na obrazach, INFOEMX natomiast dostarcza wysokodostępną oraz wydajną infrastrukturę chmury w swoim Data Center, opartą o wirtualizację VMware i Hyper-V. Połączenie tych dwóch elementów umożliwia prawdziwe odzyskiwanie po awarii. Zaletą jest prosty system licencjonowania i cen w postaci licencji miesięcznych przypisanych do maszyn wirtualnych. Odzyskiwanie po awarii można wdrożyć dla każdego obciążenia — jest to rozwiązanie wydajne, opłacalne oraz niezależne od stosowanej pamięci masowej, aplikacji czy systemu operacyjnego.

Usługa jest dostępna dla przedsiębiorstw, które zamierzają wdrożyć kompleksowe rozwiązanie do ochrony przed awarią w ramach produktów Veeam i usług Data Center. Kompleksowe podejście do usług DRaaS przez Veeam i INFOMEX pozwala przedsiębiorstwom i ich działom IT na podniesienie bezpieczeństwa co daje wynik braku obaw przed awarią podstawowego środowiska. Usługa pozwala na elastyczne operacje przełączania w tryb awaryjny oraz powrotu po awarii (dotyczące określonych maszyn wirtualnych lub całej lokalizacji) dzięki technologii Veeam Cloud Connect dostarczanej przez partnera INFOMEX.

 

Zapraszam do kontaktu z dedykowanym opiekunem - Marcinem Szczotką, m.szczotka@infomex.pl, Sales Managerem w Infomex DataCenter Services, który z chęcią udzieli Państwu więcej szczegółów.