Veeam Cloud Connect backup Infomex Data Center

Opracowanie planu odzyskiwania danych na wypadek awarii staje się absolutnie niezbędnym elementem strategii IT, który pomaga przedsiębiorstwom radzić sobie ze skutkami ewentualnych awarii. W dzisiejszych czasach każdy przestój to nie tylko straty finansowe, ale również wizerunkowe.

Działy IT mogą zadbać o zapewnienie dostępności danych poprzez wdrożenie i przestrzeganie zasady „3-2-1”. Polega ona na tworzeniu trzech kopii danych, na dwóch różnych nośnikach, z których jeden jest przechowywany poza siedzibą firmy.

Veeam Cloud Connect umożliwia implementację zasady „3-2-1” oraz realizację bezpiecznego i szybkiego backupu online do repozytorium zlokalizowanego w Data Center Infomex. W wypadku awarii zasobów przedsiębiorstwa, daje możliwość szybkiego przywrócenia pracy produkcyjnej poprzez uruchomienie środowiska bezpośrednio z kopii danych wirtualnych maszyn przechowywanych w naszym repozytorium. Backup w Data Center Infomex stanowi bezpieczną, pełnowartościową i bardzo korzystną finansowo alternatywę dla budowy własnego ośrodka zapasowego:

  • Data Center Infomex zostało zaprojektowane oraz stworzone w oparciu o standard TIER III, TIA-942,
  • Naszym klientom dajemy gwarancję wysokiej dostępności zasobów – SLA na poziomie 99,98%,
  • Klienci mają możliwość wyboru indywidualnej polityki backupu,
  • Zapewniamy pełne bezpieczeństwo zasobów (ISO 9001, ISO 27001) oraz gwarancję przechowywania danych na terenie Polski,
  • Oddajemy w Państwa ręce infrastrukturę, która jest skalowalna oraz dopasowana do Państwa aktualnych potrzeb biznesowych,
  • Gwarantujemy dostęp do systemu ServiceDesk działającego 24/7/365.

Chcąc skorzystać z rozwiązania, wystarczy wybrać z poziomu konsoli operatora produktu Veeam Data Center Infomex jako dostawcę usług, do którego mają trafić Państwa kopie zapasowe — to naprawdę łatwe!

Funkcja tworzenia kopii zapasowych umożliwi Państwu zapisanie danych lokalnie, natomiast powielanie kopii skutkować będzie przesłaniem danych do repozytorium chmurowego Data Center Infomex.

Zapraszamy do skorzystania z darmowego miesiąca testowego!