"Polski Rynek Węgla" portal internetowy stworzony przez Infomex nagrodzony za innowację

26 lutego w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, odbyła się VI edycja prestiżowego konkursu „Górniczy Sukces Roku” organizowanego przez Górniczą Izbę Przemysłowo-Handlową we współpracy ze Szkołą Eksploatacji Podziemnej.

Podczas tegorocznego wydarzenia Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. oddział Katowice otrzymała wyróżnienie w kategorii „Innowacyjność” za internetowy portal „Polski Rynek Węgla”, który został stworzony przez Dział Oprogramowania Biznesowego Infomex.

„Polski Rynek Węgla” to system, którego głównym założeniem jest upowszechnianie informacji o sytuacji górnictwa węgla kamiennego w Polsce 

– tłumaczył Mateusz Sołtysek, Dyrektor Działu Oprogramowania Biznesowego Infomex. 

Analizy przedstawiane w postaci czytelnych wykresów czy biuletyn informacyjny to narzędzia, które odmieniają wizerunek polskiego górnictwa, udowadniając, że jest ono coraz bardziej nowoczesne oraz otwarte na elektroniczną wymianę informacji. Z racji, iż to nasza firma projektowała rozwiązanie we współpracy z ARP, wyróżnienie ma dla nas szczególną wartość. Dowodzi, że nie tylko potrafimy realizować założenia Klienta, ale wspólnie wypracowujemy rozwiązania uznawane przez środowiska eksperckie za innowacyjne.