Infomex stworzył Platformę Transferu Technologii dla Agencji Rozwoju Przemysłu

Założeniem stworzonego przez Infomex na zlecenie ARP S.A. portalu Platformy Transferu Technologii jest pośrednictwo komunikacyjne między przedsiębiorstwami, ośrodkami naukowymi i prywatnymi wynalazcami.

Infomex stworzył forum wymiany informacji o technologiach, które dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu stało się funkcjonalnym narzędziem zarówno dla podmiotów, które chcą kupić jak i sprzedać innowacyjne rozwiązania.

Na stronie znajdziecie Państwo m.in. bazę technologii, bazę informującą o potrzebach na technologie oraz bazę ekspertów z poszczególnych branż. Po zarejestrowaniu użytkownik ma sposobność sprawnego doboru interesujących go treści - pozwalają na to zaawansowane kryteria wyszukiwania oraz słowa kluczowe, a także szansę indywidualnego kontaktu z ekspertami i właścicielami technologii.

Sam portal jest bardzo intuicyjny w obsłudze, a dzięki odpowiednim ustawieniom jest także wygodny dla wszystkich tych, którym standardowe preferencje mogą nie odpowiadać (możliwość regulowania wielkości czcionki, kontrastu).

Sprawne funkcjonowanie PTT i szybkość wyszukiwania jest kolejnym atutem, taką szansę daje umieszczenie systemu na zasobach Data Center Infomex (dostępność na poziomie 99,7% w skali roku). Nad komfortem i bezpieczeństwem użytkowania czuwa całodobowe centrum pomocy Infomex Service Desk.

Portal dostępny jest pod adresem: www.ptt.arp.pl