Infomex zmodernizował stronę internetową Grupy MOKATE

Strona internetowa jest wizytówką przedsiębiorstwa – w przypadku firmy Mokate, wyraża ona dbałość o takie wartości jak tradycja, rodzina i jakość. Podążając za najnowszymi trendami, a także w trosce o optymalizację user experience, spółka Mokate podjęła decyzję dotyczącą modernizacji istniejącej strony internetowej. Głównym wyzwaniem, z jakim przyszło się zmierzyć w projekcie naszemu zespołowi graficznemu było uwypuklenie istotnych dla Mokate S.A. wartości oraz odświeżenie wizerunku marki.

Zgodnie z ogólnie przyjętymi wymogami technicznymi, takimi jak responsywność i dostępność dla urządzeń mobilnych czy obsługa serwisu przez największe przeglądarki internetowe, zespół Infomex odpowiadał m.in. za:

  • Wykonanie projektu graficznego strony internetowej,
  • Implementację projektu graficznego w module FrondEnd z wykorzystaniem technologii takich jak JavaScript, CSS oraz HTML,
  • Stworzenie wielojęzycznego interfejsu oraz wersji mobilnej w technologii RWD,
  • Zintegrowanie strony internetowego z mediami społecznościowymi,
  • Wdrożenie systemu zarządzania treścią CMS opartego na Drupal 8 oraz konfigurację ról, uprawnień, typów treści i modułów dodatkowych w stworzonym środowisku,
  • Przetestowanie nowego rozwiązania.

Ponieważ celem nowopowstałego serwisu było zastąpienie dotychczasowej strony internetowej Mokate S.A., w ramach projektu dokonaliśmy także migracji funkcjonalności oraz treści z pierwotnej witryny. Do klienta dostarczyliśmy kompletną dokumentację dotyczącą administracji nowego serwisu, a także przeszkoliliśmy cały zespół z obsługi wdrożonego systemu CMS.

 

Widok ze zmodernizowanej strony internetowej przez Infomex dla Grupy MOKATE

 

Dzięki aktualizacji parametrów strony internetowej, a także jej designu i funkcjonalności w znaczący sposób zoptymalizowany został proces poruszania się po witrynie oraz user experience. Zakończony z sukcesem projekt stworzenia nowej witryny ma swoją kontynuację – obecnie firma Mokate S.A. korzysta z usług wsparcia i administracji oraz hostingu serwisu w naszym Data Center.

Dziękujemy za okazane zaufanie!