.

Usługi Projektowania, Wykonywania i Wdrażania Oprogramowania Dedykowanego: Dlaczego Warto Wybrać INFOMEX

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie technologii, firmy coraz częściej poszukują rozwiązań, które dokładnie odpowiadają ich unikalnym potrzebom biznesowym. Standardowe oprogramowanie dostępne na rynku nie zawsze spełnia wszystkie wymagania, dlatego coraz większą popularność zdobywają usługi projektowania, wykonywania i wdrażania oprogramowania dedykowanego.

Czytaj więcej
.

ODDZIAŁ WROCŁAW - NOWY ADRES!

Chcielibyśmy podzielić się z Wami nową wiadomością! Nasz wrocławski oddział Infomex ma nową siedzibę. Teraz znajdziesz nas w Wrocławskim Parku Technologicznym, w budynku Delta przy ul. Duńskiej 9.

Czytaj więcej
.

INFOMEX Partnerem Roku 2023!

Za nami niezwykłe wydarzenie „Kongres Partnerów HPE Partnership of possibilities”. Miło nam poinformować, że INFOMEX został uhonorowany nominacją w najbardziej prestiżowej kategorii: Partner Roku 2023! To ogromne wyróżnienie oraz potwierdzenie zaangażowania, zaufania naszych partnerów i klientów.

Czytaj więcej
.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

W imieniu całego zespołu INFOMEX składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

Czytaj więcej
.

INFOMEX ze statusem GOLD na rok 2024 w ramach Programu Partnerskiego DELL Technologies!

Aby uzyskać to wyróżnienie, musieliśmy wykazać się wysokimi kompetencjami technicznymi, zdobywając odpowiednie certyfikacje, jak i spełnić określone cele sprzedażowe.

Czytaj więcej
.

INFOMEX wraz z eGabinetem na Targach Medycznych SALMED 2024!

E-zdrowie otwiera przed nami nieograniczone możliwości. Rynek startupów medycznych jest jednym z bardziej obiecujących sektorów dla rozwoju polskiej myśli technologicznej.

Czytaj więcej