bj

INFOMEX został partnerem Cambium Networks

Nasza firma została partnerem Cambium Networks.To strategiczne partnerstwo otwiera nowe możliwości i perspektywy dla naszych klientów, a także dowodzi naszego zaangażowania w zapewnienie najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku.

Czytaj więcej
dc

HOSTING DLA URZĘDU KOMISJI NADZORU FINANSOWEGO W WARSZAWIE

Z radością informujemy, że złożyliśmy najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na „Świadczenie usługi hostingu strony www przez okres 12 miesięcy” dla Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego w Warszawie.

Czytaj więcej
zdj

Kolejny rok, kolejne przedłużenie umowy na świadczenie usług serwisu i wsparcia technicznego z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie!

INFOMEX z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie współpracuje już od ponad kilkunastu lat. Jest to dla nas olbrzymie wyróżnienie oraz dowód na to, że świadczone przez nas usługi związane z serwisem oraz wsparciem technicznym kluczowej infrastruktury sprzętowej Klienta są realizowane z należytą starannością.

Czytaj więcej
k

Nowy oddział INFOMEX w Poznaniu!

Nasza nowa siedziba znajduje się przy ul. Piątkowskiej 116 A10, w Poznaniu.

Czytaj więcej
Technology and Solutions Summit 2023 in Barcelona

Technology and Solutions Summit 2023 in Barcelona

Wspaniałe wydarzenie, sesje edukacyjne, warsztaty techniczne i kursy certyfikacyjne -tak spędziliśmy odstanie 4 dni w Barcelonie

Czytaj więcej
k

Extreme Connect 2023 in Berlin

Jesteśmy na największym wydarzeniu #ExtremeNetworks dla kluczowych klientów, partnerów biznesowych i ekspertów z całego świata.

Czytaj więcej