Virtual Data Center docenione w konkursie Best in Cloud 2019

W tym roku mieliśmy możliwość przystąpienia po raz kolejny do Konkursu Best in Cloud organizowanego przez Computerworld oraz IDG Poland S.A. Z konferencji podsumowującej to wydarzenie wróciliśmy z wyróżnieniem dla naszej platformy chmurowej Virtual Data Center.

Konkurs jest organizowany od 7 lat, a jego celem jest prezentacja i upowszechnienie najefektywniejszych sposobów wykorzystania technologii chmurowych. Podzielony jest na dwie główne ścieżki – dla organizacji, które wdrożyły rozwiązanie cloud oraz dostawców technologii chmurowych – oraz kilkanaście kategorii w ramach tych ścieżek.

Platforma Virtual Data Center została doceniona po raz kolejny, tym razem w kategorii „Wydajność i integracja”. Virtual Data Center to pierwsza w Polsce chmura elastyczna łącząca tradycyjne IT z ideą cloud computingu. Dla naszych klientów korzystanie z platformy oznacza możliwość konfiguracji każdego elementu infrastruktury, zarówno na poziomie sprzętowym jak i software’owym. To łatwa i szybka integracja z dowolnym rozwiązaniem, które klienci znają z własnego środowiska. Wirtualizator, dostawca sprzętu czy oprogramowania nie jest ograniczeniem – użytkownik zachowuje dowolność użytych rozwiązań w ramach naszej platformy. Virtual Data Center to gwarancja wysokiej wydajności dostępnej na żądanie dzięki możliwości dostosowania i zmiany parametrów do aktualnej potrzeby klienta. Bezpieczeństwo i dostępność danych zapewnia potrójna replikacja na poziomie macierzy bez wpływu na środowisko klienta.

Więcej o możliwościach platformy przeczytać można pod linkiem. Na wszelkie Państwa pytania odpowie Marcin Szczotka, Sales Manager Usług Data Center w Infomex – m.szczotka@infomex.pl.

W imieniu całego Działu Rozwoju w Infomex nagrodę odebrał Mateusz Sołtysek, Dyrektor Sprzedaży Usług Własnych. Dziękujemy kapitule i organizatorom za uznanie i wspaniałą inicjatywę!

Fotorelację z konferencji Best in Cloud można zobaczyć tutaj.