Werner Kenkel

Począwszy od 2014 roku, firma Werner Kenkel nieustannie inwestuje w nowe technologie. Postępująca informatyzacja, działy R&D, nowoczesne laboratorium, uruchomienie kolejnych zakładów i linii produkcyjnych – to jedynie wybrane inwestycje, jakimi pochwalić może się zarząd spółki. Z przyjemnością informujemy, że od kilku lat towarzyszymy spółce na drodze do cyfrowej transformacji doradzając w zakresie rozwoju technologii IT, realizując projekty wdrożeniowe oraz wspierając ją w szeroko pojętej informatyzacji.

W ramach najświeższego projektu, zrealizowaliśmy modernizację posiadanej infrastruktury klienta obejmującą wymianę serwera backupowego na potrzeby oprogramowania Veeam, rozbudowę serwerów w klastrze oraz przejście na infrastrukturę 10Gb i wyposażenie środowiska w stosowne interfejsy. Dodatkowo, z uwagi na kończące się miejsce rozbudowaliśmy rozwiązanie StroeOnce 5100 o dodatkową półkę powiększając przestrzeń backupową do łącznej objętości 36 TB.

 

Wszystkie usługi zostały zrealizowane w ramach naszych kompetencji wdrożeniowych w zakresie rozwiązań HPE.

 

Nasz Dyrektor Działu Realizacji, Mariusz Majdak zwykł mówić – „Zakup sprzętu bez usług instalacyjnych to jak kupowanie auta bez gwarancji”. Dlaczego?

 

Usługi instalacyjne Infomex to gwarancja:

  • Profesjonalnego, autoryzowanego zespołu wdrożeniowego
  • Realizacji usług zgodnie z najlepszymi praktykami
  • Konfiguracji systemu Insight RS, który umożliwia proaktywne zdalne monitorowanie, diagnostykę i rozwiązywanie problemów

Korzystając z okazji – całemu zespołowi Werner Kenkel dziękujemy za wieloletnią współpracę i okazane zaufanie.