Precisely Software

Spółka Precisely Software obsługuje 12 000 klientów w ponad 100 krajach, w tym 90% z listy Fortune 100. Jej polski oddział specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania do integracji i optymalizacji danych z analizą lokalizacji, zarządzaniem informacjami o klientach, również z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.
Precisely Software to wymagający klient, który podobnie jak my funkcjonuje w branży nowych technologii. Tym bardziej cieszy nas fakt, iż wybrał właśnie nas do świadczenia usługi stałego wsparcia technicznego w zakresie użytkowania i instalacji sprzętu sieciowego. Powierzając konkretny obszar swojego IT w ręce naszych specjalistów, Precisely Software zapewnia swoim pracownikom ciągłość działania – kluczową z punktu widzenia prowadzonego biznesu. W ramach podpisanej umowy, klient korzysta z:

  • Usługi ServiceDesk, która stanowi pojedynczy punkt kontaktu dla wszystkich zgłoszeń kierowanych przez klienta do Infomex, gwarantując tym samym pełen wgląd i kontrolę nad procesem obsługi, bieżącą inwentaryzację i śledzenie zmian w sprzęcie IT, statystyki i raporty dot. awaryjności sprzętu czy czasochłonności obsługi poszczególnych działów.
  • Usługi drugiej linii wsparcia w postaci naszych serwisantów i inżynierów, którzy uzupełniają zespół klienta świadcząc usługi w zakresie użytkowania i instalacji sprzętu sieciowego w modelu „on-site”.

Jako główne korzyści wynikające ze współpracy z Infomex, klient wskazuje na:

pełną kontrolę nad procesem eskalacji zgłoszeń, gwarantowaną umową realizację usług oraz stałą miesięczną opłatę, która daje pełną kontrolę kosztów.

Wsparcie organizacji przez zewnętrznego partnera IT należy do jednej z najbardziej efektywnych strategii zarządzania organizacją. Outsourcing pozwala na efektywne planowanie i kontrolę budżetu IT, obniża ryzyka operacyjne, zmniejsza koszty administracyjne i eliminuje problemy wynikające z ewentualnej rotacji pracowników - podsumowuje Tomasz Dawid, nasz Account Manager, który specjalizuje się w realizacji projektów outsourcingu IT.

Korzystając z okazji, pragniemy podziękować całemu zespołowi Precisely Software za dotychczasową współpracę oraz kredyt zaufania!