Kongres Partnerów HPE 2020 statuetka dla Infomex

Podczas uroczystej gali Kongresu Partnerów HPE nastąpiła autoryzacja partnerów oraz przyznane zostały nominacje i wyróżnienia. Uzyskując status HPE Gold Partner na kolejny rok udowodniliśmy, że jesteśmy partnerem godnym zaufania, a kompetencje i zaangażowanie naszej załogi pozwalają na kompleksową realizację najbardziej złożonych projektów teleinformatycznych. Zwieńczeniem ostatnich 12-tu miesięcy współpracy z HPE była nominacja do tytułu „Partner Roku 2019” w kategorii „Największy obrót w modelu As-A-Service”.

Kompleksowe rozwiązania łączące wynajem urządzeń z pakietem usług zarządzania oraz opieką #ServiceDesk na dobre zadomowiły się w naszym portfolio. Przejmując od klientów zadania związane z dostawą, wdrożeniem, obsługą serwisową oraz wymianą urządzeń, stajemy się nie tyle dostawcą usługi, co integralną częścią ekosystemu IT danego przedsiębiorstwa

– tłumaczył Dariusz Gruszka, który reprezentował Infomex podczas Kongresu.

Motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia była sztuczna inteligencja – Kongres odbył się pod hasłem „I AM AI”. Konferencję „prowadziła” technologiczna osobowość AI – animowany awatar 3D stworzony z wykorzystaniem wielkoformatowej projekcji holograficznej.

Całemu zespołowi HPE gratulujemy doskonałej organizacji licząc na to, że zobaczymy się za rok!