Infomex i Lenovo - razem możemy więcej!

Bliska współpraca z Lenovo zaowocowała złotą autoryzacją na kolejne dwa lata – kryterium wejścia był obrót roczny w wysokości min. 200 tys. dolarów i utrzymanie łącznie 3 certyfikacji produktowych. Zrealizowane wspólnie projekty, ścieżki szkoleniowe i egzaminy pozwoliły na uzyskanie statusu PC Partner Gold, Authorized Service Provider oraz Data Center Partner Silver!

Uczestnictwo w programie Partner Engage na poziomie Gold umacnia naszą wiarygodność i pozycję na rynku. W tym miejscu chciałbym wspomnieć o wspólnie zrealizowanych projektach, które najlepiej obrazują kompetencje posiadane przez Infomex. Dostawy sprzętu komputerowego objęte serwisem gwarancyjnym NBD jak ta zrealizowana na rzecz NIK, czy kompleksowe wdrożenia infrastruktury serwerowo-macierzowej jak wykonanie systemu Data Center dla EuroPolGaz S.A. to dowód na to, że zarówno w obszarze PC jak i enterprise czujemy się bardzo dobrze. Autoryzacja to przede wszystkim szereg korzyści dla naszych klientów, którzy są otaczani kompleksową opieką na każdym etapie projektu. Certyfikowani specjaliści analizują potrzeby biznesowe danej organizacji, projektują optymalną architekturę rozwiązania, następnie realizują wdrożenie oraz dbają o jego serwisowanie – to wszystko sprawia, że stajemy się dla klienta punktem pojedynczego kontaktu w zakresie danego projektu IT – tłumaczy Tomasz Jarosiński, Dyrektor Handlowy w Infomex.

Jestem bardzo dumna z faktu, iż Infomex umacnia swoją pozycję wśród Partnerów o statusie GOLD, dzięki któremu Lenovo – jako wiodący producent komputerów na świecie jak i polskim rynku, może zaoferować jeszcze lepsze warunki współpracy. Doceniamy lojalność naszych Partnerów, staramy się im pomagać i stwarzać jak najlepsze warunki rozwoju - podkreśla Joanna Pisarczyk, Partner Account Manager Lenovo Polska.

Infomex i Lenovo – Razem możemy więcej!