Izabela Dudzińska, Key Account Manager Infomex na „Women with NetApp” – biznesowym spotkaniu dla kobiet z branży IT

Często słyszy się, że kobiet działających w sektorze IT jest wciąż za mało. W popularyzacji wyboru takiej zawodowej ścieżki pomagają przedsiębiorstwa, instytucje i organizacje pozarządowe tworząc rozwiązania, organizując kursy i wydarzenia, dzięki którym kobiety  mogą zwiększać swoje kompetencje bądź całkowicie się przekwalifikować.

Wieloletnia współpraca partnerska z firmami Arrow ECS i NetApp pozwoliła nam znaleźć się w gronie uczestników tegorocznej edycji konferencji „Women with NetApp”, zorganizowanej specjalnie dla kobiet działających w sektorze IT.

Spotkanie miało charakter biznesowej wymiany wiedzy i doświadczeń. Pośród ekspertek spełniających się zawodowo w branży IT znalazła się Izabela Dudzińska, Key Account Manager, która reprezentowała warszawski oddział Infomex. 

Podczas spotkania poruszono szereg kwestii kluczowych z punktu widzenia obsługi naszych klientów takich jak przechowywanie, zarządzanie i ochrona danych z wykorzystaniem macierzy o specyficznych parametrach producenta.

Bieżąca obserwacja zmian technologicznych na rynku, pogłębianie wiedzy i wymiana doświadczeń pozwala na jeszcze lepsze zrozumienie potrzeb naszych klientów w zakresie dostarczania profesjonalnego oprogramowania i urządzeń. Jednocześnie miałam okazję poszerzyć sieć biznesowych relacji o kontakty do kobiet realizujących się zawodowo w branży IT, a całość uwieczniłyśmy profesjonalną sesją zdjęciową 

– tak swój udział w „Women with NetApp” podsumowuje Izabela Dudzińska.

Dziękujemy za zaproszenie oraz wieloletnią współpracę! Fotorelacja z wydarzenia dostępna jest pod linkiem.