Targi eHandlu Infomex i VDC Warszawa 2019

We wtorek 22 października w warszawskim EXPO XXI odbyła się kolejna odsłona Targów eHandlu, największego wydarzenia dla branży e-commerce w Europie Centralnej, w której regularnie bierzemy udział prezentując cloudowe rozwiązanie Virtual Data Center.

Z każdą kolejną odsłoną, Targi eHandlu cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno ze strony przedsiębiorców jak i odwiedzających - warszawska edycja to aż 140 wystawców oraz ponad 4000 uczestników, a także 34 merytoryczne prelekcje na 4 oddzielnych scenach.

Świetna inicjatywa, łącząca prelekcje z targami, przez co nie tylko słuchamy, ale nawiązujemy nowe relacje biznesowe.

Wysoki poziom merytoryczny prelekcji, wielu wartościowych wystawców, a do tego zwiedzający, którzy przychodząc na targi wiedzą, czego chcą.

– tak o korzyściach biznesowych płynących z udziału w wydarzeniu wypowiadają się uczestnicy.

Dla nas udział w Targach eHandlu to możliwość przedstawienia zalet, jakie daje firmom działającym w branży e-commerce przechowywanie danych w środowisku chmurowym – na stworzonej przez Infomex platformie Virtual Data Center, stanowiącej kompletne, w pełni konfigurowalne zaplecze dla IT. Korzystanie z platformy to gwarancja wydajności, dostępności oraz bezpieczeństwa danych.

Pełna fotorelacja z wydarzenia dostępna jest pod linkiem.