zdj

Tramwaje Warszawskie korzystają z naszych usług programistycznych przy wytwarzaniu, rozwoju oraz utrzymaniu aplikacji i systemów informatycznych

W ramach umowy ramowej na świadczenie usług programistycznych przy wytwarzaniu, rozwoju i utrzymaniu aplikacji oraz systemów informatycznych dla Tramwajów Warszawskich sp. z o. o. Infomex złożył najkorzystniejszą ofertę i tym samym zostaje wykonawcą realizacji świadczenia Usług Utrzymania i Rozwoju Oprogramowania Monitoringu Tramwai Warszawskich (MTW).

Czytaj więcej
obraz

Hosting dla serwisów informacyjnych Służby Więziennej sw.gov.pl i dozorelektroniczny.gov.pl

Nowa umowa zawarta z Centralnym Zarządem Służby Więziennej w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego przeprowadzonego w trybie podstawowym na realizacje usługi hostingu dla serwisów informacyjnych sw.gov.pl i dozorelektroniczny.gov.pl na okres 36 miesięcy.

Czytaj więcej
Muzeum POLIN

Rewitalizacja portalu głównego oraz budowa portalu kolekcji dla Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

Realizacja kolejnego już projektu na rzecz Muzeum POLIN przez Infomex. W 2022 roku podpisaliśmy umowę na rewitalizację portalu głównego oraz budowę portalu kolekcji Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Czytaj więcej
GAZ-SYSTEM

Kompleksowe zaprojektowanie i wdrożenie nowego serwisu intranetowego wraz z serwisem dla GAZ-SYSTEM S.A.

Z radością informujemy, że dnia 21.11.22r. Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. z siedzibą w Warszawie podpisał z Infomex umowę  na kompleksowe zaprojektowanie i wdrożenie nowego serwisu intranetowego. 

Czytaj więcej
Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2023!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr.  Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia oraz poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok 2023! 

Czytaj więcej
IPN

„Serce” IPN - Cyfrowe Archiwum pod stałą opieką programistyczną Infomex!

Instytut Pamięci Narodowej jest jedną z wielu instytucji publicznych, które zdecydowały się na stworzenie Cyfrowego Archiwum. System ten ma dla IPN szczególną wartość jako, że wspiera realizację statutowych zadań Archiwum IPN, w szczególności dotyczącą dokumentów znajdujących się w zasobach instytucji w zakresie ich ewidencjonowania, gromadzenia, odpowiedniego zabezpieczania, udostępniania i publikowania.

Czytaj więcej