Z przyjemnością informujemy, że 27 kwietnia 2023 roku odbyło się wyjątkowe wydarzenie, organizowane wraz z naszym Partnerem HPE  pt.  „Twój biznes sięgnie chmur”, które  miało miejsce w Olivia Business Centre w Gdańsku.

Pomimo dynamicznego rozwoju branży IT w ostatnich latach, sieci komputerowe wciąż są najbardziej newralgicznym punktem całej infrastruktury i łakomym kąskiem dla cyberprzestępców. W dużym stopniu przyczynił się do tego okres pandemiczny, kiedy pracownicy przeszli w tryb pracy hybrydowej, rozciągając sieci na obszary niechronione. Równocześnie firmy poszukują nowych i szybszych sposobów na dotarcie do klientów. Biznes przyspiesza, a wraz z nim rosną potrzeby firm, dlatego zagwarantowanie bezpiecznego przepływu danych i procesów komunikacji jest dzisiaj koniecznością. 

Specjaliści z HPE przedstawili bezpieczne rozwiązania sieciowe HPE Aruba, odpowiadając tym samym na najważniejsze pytania przedsiębiorstw. Nasi uczestnicy dowiedzieli się również jak skutecznie zabezpieczyć biznes chroniąc dane i aplikacje przed współczesnymi zagrożeniami.

Krzysztof Książek- ekspert z INFOMEX, przedstawił technologię #lowcode oraz jej zastosowanie w biznesie. Na przykładzie wdrożeń platformy #WEBCON BPS zaprezentowano sposoby na uproszczenie i przyspieszenie procesów biznesowych.

Po części merytorycznej uczestnicy wzięli udział w kolacji oraz degustacji wina w restauracji Treinta y Tres na 33 piętrze. Wydarzenie było doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie! Jesteśmy przekonani, że prezentowane podczas wydarzenia rozwiązania przyczynią się do zwiększenia konkurencyjności Waszych przedsiębiorstw i przyspieszą ich rozwój.

.